Gdzie jest najwiekszy wybor paneli

Gdzie jest najwiekszy wybor paneli

Architekta Cape Cod Albo One and One Story Projekt Half

Postęp Architecture

Architektura awansowała w ciągu roku i dni stołu redakcyjnego są nad i komputer z oprogramowaniem CAD miało to miejsce. Jeden i pół piętrowy dom, który jest czasami nazywany cape cod jest zasadniczo jedna historia z bardziej stromym dachem, który pozwala na rozbudowę strychu.projektowanie logo Okna dachowe są zazwyczaj dodawane w celu zapewnienia dodatkowego światła i wentylację. Ma to dwie różne zalety: Gospodarka w koszt jednostki mieszkalnej przestrzeni życiowej, i zbudowany w możliwości rozbudowy.

Plany pięter

Generalnie sypialnie i ręczniki dostępne są w przestrzeni poddasza. Ponieważ każda przestrzeń z mniej niż pięć stóp wysokości nadproża jest uważany za bezużyteczny całkowite stóp kwadratowych przestrzeni na poddaszu jest o jedną połowę pierwszego piętra. Lukarn, schody, i nieco bardziej stromy siłownia osa dach są głównymi dodatkowe koszty niezbędne do zbudowania jednego i pół historię. Jeden i pół historia jest dość wszechstronny. Może on rozpocząć się dwie sypialnie, jedna kąpiel dom z górnej części lewej niedokończone. Ta minimalna dom będzie zaspokoić potrzeby nowo poślubiona para lub para emerytów. Jako rodzina młodych ludzi rozwija, poddasze ekspansji może być gotowy, aby zapewnić bardziej znośny pokój.

Narzędzia architektoniczne

kosztów ogrzewania jest zminimalizowany dzięki małej powierzchni ściany zewnętrznej w stosunku do wysokości przestrzeni wewnętrznej. Chłodzenie można osiągnąć przez wykorzystanie przestrzeni wewnętrznej. Chłodzenie można osiągnąć dzięki zastosowaniu louvered wentylatorów w każdym końcu konstrukcji i szerokie zastosowanie izolacji. konieczne jest odpowiednia wentylacja i izolacja od około jedna trzecia powierzchni stropu znajduje się bezpośrednio pod dachem. Obszar ten wydaje się być dość ciepła w lecie.

Artykuł napisany przez: http://www.domy-balik.pl/