Czy warto budowac dom

Czy warto budowac dom

Niedrogi, energooszczędne Budownictwo Dom

Jako profesjonalny nieruchomości, pamiętam czasy, kiedy na szczycie listy życzeń właścicielem domu do wynajęcia były takie rzeczy pakietu Master sypialni lub kuchni dla smakoszy, ale czasy się zmieniły i tak ma kupujący przechowalni.

Podczas gdy kupujący jeszcze te wspaniałe udogodnienia na liście, są one prośbą o możliwości oszczędzania energii w ich musi mieć elementy na ich liście.kredytbezbik.net.pl

Poniżej znajduje się lista opcji, które są niedrogie i zapewniają natychmiastowe oszczędności. Niektóre z tych elementów są: ściany 2x6, dom okład, energooszczędne okna i urządzenia energooszczędne.

Konstrukcja: Upewnij się, że ściany domu są oprawione 2x6 tarcicy. Korzystanie 2x6 graty do oprawy umożliwia dodatkową przestrzeń dla większej izolacji, która będzie na bieżąco domu cieplej w zimie i chłodniejsze w lecie.

Dom okład: jest on instalowany bezpośrednio po kadrowania, i to dosłownie "zawija" cały dom, aby stworzyć barierę termiczną, która utrzymuje dom ciepły w zimie i chłodne w lecie. Owijka działa również jako bariera cross-docking gdynia pary pomiędzy materiałami zewnątrz i drewna nadwozia.

Windows: Więcej nabywcy domu dzisiaj okna miłości, bo przynoszą bardziej naturalnego światła, otworzyć pokoje i zapewniają połączenia z zewnątrz. Ale jest termotransferowa z oknami. Jakości budowniczy będą wiedzieć, jak zrównoważyć pragnienie właściciela domu za "ścianach okna" przy jednoczesnym spełnieniu nowych bardziej rygorystycznych wymogów kodu.

Wyposażenie: Wyposażenie stanowią dla sporego odsetka wykorzystania energii w domu, zwłaszcza lodówki, zmywarki i suszarki do ubrań. Kupujący powinien upewnić się używać certyfikatem ENERGY STAR urządzeń lub równoważny.

Wentylator na poddaszu: strych wentylatora znacznie zmniejsza ilość pracy dla klimatyzatora przez pozbycie się ciepła wytwarzanego absorpcji dachu.

Artykuł napisany przez: