Skad miec pieniadze na budowe domu

Skad miec pieniadze na budowe domu

Korzyści z zielony budynek Homes

W przeszłości oznaczało zielone domy buduje struktury, które nie idą dobrze z tradycyjnej architektury. Na szczęście, wielu budowniczych domu można znaleźć szeroką gamę ekologicznych, energooszczędnych planów domów w różnych stylach. Zielony budynek domy stały się łatwiejsze i bardziej możliwe. Z tego powodu coraz więcej nabywców domu są patrząc na budowę zielonego domu. Istnieje wiele korzyści dla coraz ekologiczny dom, oto niektóre z nich.

Tworzenie zdrowsze Home

Zielony budynek oznacza używanie toksyczne wolne od materiałów budowlanych, które mogą pomóc w zapewnieniu wyższej jakości powietrza w pomieszczeniach i zanieczyszczenia bojowej. Zielone domy również zmniejszyć ekspozycję i swojej rodziny do pleśni i innych wewnętrznych toksyn i alergenów. Jest to bardzo korzystne dla tych, którzy mają astmę i inne choroby układu oddechowego.

Przy konstruowaniu zielonego domu, można rozważyć zastosowanie produktów i materiałów, takich jak pszenica pochodzące słomową naturalnego linoleum wykonane z oleju lnianego i juty i farb bez LZO lub lotnych związków organicznych. Możesz także upewnić się, że ty i twoja rodzina oddychaj świeższe powietrze, instalując system naturalnej wentylacji, http://kredytbezbik.net.pl który filtruje powietrze; przynosząc świeże powietrze do środka.

korzyści podatkowe

Może się okazać, energooszczędnych urządzeń i produktów droższych; jednak federalnych ulg podatkowych może dokonać zielona istota bardziej przystępne. Ostatnie 2006 Departament Skarbu wraz z IRS kwestii wskazówek co pozwoliło ludzie, którzy kupują urządzeń energooszczędnych zostać zakwalifikowane do ulg podatkowych. Chociaż można uzyskać wszystkie swoje pieniądze z powrotem, nadal można dostać jakąś formę zwrotu podatku od rządu. Niektóre z energooszczędnych elementów kwalifikujących się do tych korzyści są następujące:

Artykuł napisany przez: