Kredyt na budowe domu

Kredyt na budowe domu

Okna i drzwi zewnętrzne i świetliki

dachy metalowe, który spełnia wymagania Energy Star

systemy izolacyjne, które mogą pomóc zmniejszyć http://www.plandeki.eu/plandeki-budowlane straty ciepła lub nabyte

Prawo federalne może dać kredytów na pokrycie kosztów związanych z wydatkami własności energii. Aby zakwalifikować się do ulg podatkowych, w domu musi najpierw spełnić certyfikatu wymaganego przez sekretarza skarbu.

Niższe koszty miesięczne użytkowe i konserwacji

Jeśli zdecydujesz się zbudować Green Home, będzie w stanie obniżyć koszty energii o około 20-30%, a zmniejszyć zużycie wody o około 40-50% dzięki zastosowaniu zawory i armatury, które pomagają zmniejszyć zużycie wody. Będą w końcu dodać do ogromnych oszczędności.

Dodatkowo, zielone homebuilders wiedzieć, jak prawidłowo skonstruować zielonych budynków. Mogą one dostarczyć bardziej trwałego domu przy użyciu wysokiej jakości materiałów budowlanych i lepszych technik budowlanych. Z powiedział, że wartość odsprzedaży nieruchomości będzie wyższa niż w przypadku standardowych domów. Popyt na zielonych domów na rynku nieruchomości stale rośnie; Tak więc, nie trzeba martwić się o rosnące koszty energii.

Autor tego postu wymienia niektóre z korzyści, które można podziwiać, jeśli zdecydujesz się budować dom ekologiczny. Pisze również do profesjonalnego zielonej budowniczy domu Eugene Oregon.

Artykuł napisany przez: