Jakie panele kupic do korytarza

Jakie panele kupic do korytarza

Rozważania architektoniczne

Gdy elementy finansowe zostało skierowane jest wtedy czas, aby skupić się na wielkości i skali projektu, jak również w zakresie architektury i estetyki nowego dodatku. Dodatek powinien mieć wielkość i skali, tak że estetycznie melds do oryginalnego domu. Nie powinny być zbyt małe lub zbyt duże. Często właściciele domów, dać się ponieść i dodawać duże ilości nowej powierzchni bez dostatecznej myśli na zewnętrznym wyglądzie. Od wartości rynkowej, to coś więcej niż tylko domu czystej przestrzeni życiowej. W domu musi utrzymać swoje zewnętrzne walory estetyczne, jak również. Ważne jest, aby wziąć pod uwagę takie elementy, jak siding, drzwi, okien, rooflines i elewacjach. Wszystko powinno stopić do istniejącego domu zewnętrznej płynnie i estetycznie.

Jeśli architekt nie jest planowana w ramach projektu, a następnie właściciel domu powinien przynajmniej zrobić kilka szkiców na zewnątrz domu z nowym dodatkiem. Inspektor budowlany będzie prawdopodobnie wymagać od nich jakikolwiek trakcie procesu wydawania pozwoleń. Ponadto, istnieje wiele pakietów oprogramowania, Home Design obecnie na rynku, które mogą pomóc w stworzeniu takich rysunków.

Terminarz i Sweat Equity Zaangażowanie

Kolejne dwie pozycje, które należy uwzględnić obejmują harmonogram realizacji projektu oraz poziom zaangażowania kapitałowe homeowner spocone. Wiele domów zakładają mogą zrobić o wiele więcej, niż są one albo wykwalifikowanych zrobić lub mieć czas do zrobienia. Z własnego doświadczenia, chciałbym zaproponować zamawiający prac site / gruntowych, szorstki kadrowanie, pokrycia dachowe, siding, ogrzewanie / chłodzenie, oraz strona główna naszej witryny płyty gipsowo-kartonowej. Wszystkie te zadania wymagają umiejętności, czas i salceson. Jeżeli pozwalają na to lokalne przepisy, elektryczne i hydrauliczne mogą być rozwiązane przez właściciela domu.
Artykuł napisany przez: