Jak czyscic panele

Jak czyscic panele Składa się z dwóch głównych stylów - boxy i symetryczne lub nisko zawieszone i asymetrycznych, a użyte materiały są cegły i clapboard. To niskie rozbił szczytowe dachach z okapem rozciągających się daleko poza mury, tworząc efekt, który pozwala na połączenie z scenerii. Inne szczegóły zawarte wyraźne nawisy, pasy kamienne zaakcentować poziome wzory, rzędy okien skrzydeł, ganki jedna historia z masywnego placu obsługuje jak również stylizowane motywy roślinne i geometryczne okrągłe terakoty lub murze ozdoby wokół drzwi, okien i gzymsy.

gont Victorian

Ten amerykański styl architektoniczny był szeroko stosowany w domkach wzdłuż modnej, północno-wschodniej zamożnych miast przybrzeżnych Long Island i Newport pod koniec 19 wieku. Szerokie ganki, ozdób drzwi, okna i gzymsy http://www.mocuzdrawiania.pl/bioenergoterapia-poznan/, stromo skośnych linii dachu są symbolem tego stylu. Ciągłe półpasiec drewna pokrywa całą powierzchnię domu, co daje spójną wygląd. Niektóre unikalne cechy w tym stylu należą lukarny, loggiami i boczne wieże z dzwonkiem lub stożkowymi dachami strukturyzowanych pod gontami.

Tudor

Architektura ta została zapoczątkowana w 1920 i 1930 roku, ale nadal pozostaje popularny styl architektoniczny na przedmieściach w Stanach Zjednoczonych nawet dzisiaj. Charakteryzuje muru pruskiego z wykuszami i wyższych piętrach z fasadami, które są wymawiane przez jeden lub więcej stromo rozbił poprzecznych szczytami. Wzorzyste ceglane lub kamienne mury, zaokrąglone otwory drzwiowe, wielo-obrzeżu okna skrzynkowe oraz duże kamienne kominy są również niektóre z cech tego stylu architektonicznego.

wiktoriański

Wiktoriańskiej architektury w Ameryce powstał w drugiej połowie 19 wieku, kiedy Ameryka była identyfikacja nowych podejść do budynku i designu. Styl wiktoriański to Second Empire, włoskim, kij, i Queen Anne między innymi.Postępy w nowoczesnej technologii zapewnia włączenie ozdób takich jak nawiasy, wrzeciona i wzorzyste gonty do wiktoriańskich wzorów.

Artykuł napisany przez: