Lepsza farba, czy tapeta

Lepsza farba, czy tapeta

Rodzaje projekt domu

Jest to możliwe do osiągnięcia wielki projekt domu z niskim budżetem. Aby to osiągnąć, trzeba zainwestować przenikliwie na projekt architektoniczny. Dobrym przykładem jest Dom Allana Donovan w Kitengela który został zaprojektowany z koncepcją Afryki Zachodniej na uwadze, z płaskim dachem z szufladkami na ścianie parapet.geotechnika śląsk

Innym przykładem jest Hacienda Eco Rozwoju Miasta w Mombasie, który jest również przypadkiem zaprojektowane z Afryki Zachodniej / islamskiej koncepcji architektonicznej z płaskim dachem i gołębi otworów na murowe parapet.

Prezydencki State Lodge Sagana, Nyeri jest również wspaniały kawałek architektury, która wykorzystała projekt architektoniczny osiągnąć wielkość niekoniecznie przy użyciu bardzo drogich materiałów. To zwykły prostokątny dom z czterospadowym dachu i niskich skrzydeł okien aluminiowych.

Technologiczny wykorzystuje również wpływać budżetu. Nowe lżejsze materiały dachowe, takie jak dachówki stalowe powlekane kamiennych zapisać na wysokości dachowych z drewna przeznaczone do wspierania dach.

Wybór rodzaju Fundacja będzie również wpływać na koszty. Nieruchomości, takie jak Jerycho w obszarze Eastlands zostały zbudowane na tratwie typu fundamentu, który jest bardzo tani znosić. Płyta parter opiera się na niewielkich rozmiarów belek, które są układane na wierzchu ziemi więc nie wykopalisk i fundamentem murowe jest wykonywana.

Na nadbudowy murowe, w całym obszarze Nairobi, kamień murowane są łatwo dostępne a więc nie drogie. Ekonomiczne sposobem osiągnięcia elegancji jest mieć kamienie ręcznie ubrany na wzór swoich potrzeb. Ręcznie ubrany kamienie wydobyć charakter domu i pozwoli Ci zaoszczędzić pod względem konserwacji, gdyż praktycznie nie wymagają konserwacji w ogóle.

domy prefabrykowane są powoli na rynku Kenii. Domy te są rozwiązaniem do tanich mieszkań w rozwiniętych gospodarkach, takich jak USA, Chinach i Europie i jest to kwestia czasu aż się znaleźć swoją niszę w Kenii.

Podsumowując kredyt konsolidacyjny - informacje, projekt architektoniczny i zastosowanie odpowiedniej technologii może znacznie obniżyć koszt budowy domu.

Frank Gichuhi jest świat reknown architekta, który Specjalizuje się w projektowaniu unikalnych budynków i badań nad aktualnymi trendami w budownictwie i nieruchomościach rozwiązań nieruchomości można również dodawać swoje poglądy na temat projektowania architektonicznego, Budownictwo i nieruchomości na swoim blogu Tutaj rozwiązań nieruchomości

Artykuł napisany przez: